14.04.2015 1338

Керівник секції – доцент Поліщук Валентин Васильович

Керівник гуртка – доцент Пушка Ірина Михайлівна

У роботі взяли  участь  студенти 3-5 курсів. До уваги присутніх було представлено 24 доповіді. У доповідях студентів висвітлювались результати досліджень біологічного напрямку, з вивчення та аналізу еколого-біологічних особливостей представників окремих родів та видів декоративних рослин, які використовують в озелененні, їх розмноження та застосування, а також наукові роботи проектного характеру з озеленення, благоустрою та реконструкції території різних об’єктів, таких як: парки, сквери, навчальні заклади, дитячі садки, присадибні ділянки тощо.

Наукова студентська конференція: секція садово-паркового господарства

В обговоренні результатів досліджень активну участь приймали всі члени секції.

Заслуговують на увагу доповіді студентів: 51 – СПС групи Ткаченко Олени на тему: «Проект озеленення та благоустрою загальноосвітньої школи № 1 с. Бикоза Білгород-Дністровського району Одеської області»; 51 – СПС групи Слободенюк Вікторії на тему: «Проект озеленення та благоустрою парку «Калиновий Гай» с. Монаші Білгород-Дністровського району Одеської області»; 41 – СП групи Кроника Станіслава на тему: «Проект озеленення та благоустрою присадибної ділянки смт. Верхнячка по вулиці Друнзе, 1 Христинівського району Черкаської області»; 41 – СП групи Цибаня Віталія на тему: «Проект озеленення меморіалу пам'яті загиблим воїнам в с. Великі Канівці Чорнобаївського району Черкаської області».

Наукова студентська конференція: секція садово-паркового господарства

Кращими були відзначені доповіді студентів:

31 – СП групи Михайлова Марія на тему: «Історія появи і розвиток регулярного стилю у садово-парковому мистецтві» (керівник – к. с.-г. н., Осіпов Михайло Юрійович) –  І місце.

41 – СП групи Кишинська Анна на тему: «Проект озеленення та благоустрою території, прилеглої до санаторію «Оризонт» смт. Сергіївка Одеської області» (керівник – доцент Козаченко Ірина Михайлівна) – ІІ місце.

51 – СПС групи Горобець Вікторія на тему: «Проект озеленення вхідної зони території Андрієво-Іванівського лісництва Миколаївського району Одеської області» (керівник – доцент Парубок Маргарита Іванівна) – ІІІ місце.