16.04.2015 1668

Наукова студентська конференція (секція овочівництва)

Секція овочівництва наукової студентської конференції, присвяченої 110-річчю від дня народження академіка АНУ і ВАСГНІЛ Петра Антиповича Власюка, працювала 8−9 квітня 2015 року.

Наукова студентська конференція (секція овочівництва)

Під керівництвом професора Олени Улянич було заслухано 32 доповіді на різноманітну тематику: продуктивність рослин спаржі, огірка, перцю солодкого, баклажанів, пастернаку, шпинату, вітлуфу, селери, коріандру, капусти кольрабі, капусти броколі та цвітної залежно від способу вирощування розсади та схем розміщення рослин; підбір та господарсько-біологічна оцінка сортів та гібридів цукрової квасолі, салату, цибулі ріпчастої та цибулі порей, помідорів; вплив регуляторів росту та біопрепаратів, строків сівби та способів вирощування на врожайність огірка, баклажанів, капусти кольрабі та капусти броколі, цибулі ріпчастої, помідорів, перцю солодкого; ефективність розсадного та безрозсадного способів вирощування помідорів; вплив кореневого та позакореневого підживлення, вплив виду субстрату на урожайність грибів за інтенсивного способу культивування та ін.

Наукова студентська конференція (секція овочівництва)

Всі заслухані доповіді були змістовними та цікавими, порушували актуальні питання овочівництва, добре сприймались учасниками конференції і викликали жваве обговорення аудиторії. Активну участь в обговоренні доповідей брали участь не лише викладачі, а і студенти.

За результатами роботи секції овочівництва кращими визнано доповіді таких студентів:

• Фоменко Олени (дипл. керів. доцент Щетина С.В.)
  • Скальчук Тетяни (дипл. керів. доцент Тернавський А.Г.)
  • Олександрової Олександри (дипл. керів. доцент Ковтунюк З.І.).

Студентам, доповіді яких визнано кращими, вручено цінні подарунки.

Доцент Накльока О.П.,

доцент Тернавський А.Г.