14.04.2015 1278

Керівник секції – професор Шлапак Володимир Петрович

Керівник гуртка – кандидат с.-г. наук Баюра Олександр Михайлович

У роботі взяли участь студенти  4-5 курсів, що навчаються за спеціальністю «Лісове господарство», всього 29 студенти, а також 7 викладачів кафедри та 3 аспіранти. З науковими доповідями виступили 24 студенти. У доповідях викладено результати наукової роботи з проблем лісокористування та меліорації.

Наукова студентська конференція: секція лісового господарства

Актуальні теми наукової роботи з лісівництва, які заслуговують на увагу представили студенти:  51 – ЛГС групи Мальований Серій на тему: «Види зрошення лісових розсадників»; 51 – ЛГС групи Карпенка Миколи на тему: «Дослідження поперечного раку в дубових насадженнях у ДП «Чорноліське лісове господарство»; 51 – ЛГС групи Тоніна Михайла на тему: «Проект створення лісових культур у ДП «Савранське лісове господарство».

Наукова студентська конференція: секція лісового господарства

Кращими були визнані доповіді студентів:

41 – ЛГ групи Ісаєв Іван на тему:  «Створення лісових культур у Маньківському лісництві ДП «Уманське лісове господарство» (керівник - доцент Коваль С. А.) – І місце;

41 – ЛГ групи Чудай Іван на тему: «Технологія проведення рубок догляду в Юрківському лісництві ДП «Уманське лісове господарство» (керівник - викладач Шпак В.П.) – ІІ місце;

41 – ЛГ групи Лісяний Андрій на тему: «Розмноження тису ягідного напівздерев’янілими стебловими живцями у ННВВ Уманського НУС» (керівник – ст. викладач Баюра О.М.) – ІІІ місце.