17.04.2015 2135

Наукова студентська конференція: секція фінанси і кредит

8 квітня в рамках Всеукраїнської студентської наукової конференції, присвяченої 110-річчю від дня народження академіка АНУ і ВАСГНІЛ П.А. Власюка, відбулося засідання секції фінансів і кредиту (керівник секції – к.е.н., доцент Михайло Мальований, керівник студентського наукового гуртка – к.е.н., ст. викладач Юлія Улянич, староста гуртка – студентка  42-фк групи Альбіна Стойченко).

Згідно програми конференції, в секції «Фінанси і кредит» взяли участь 40 студентів ІІ-V курсів спеціальності «Фінанси і кредит».

Наукова студентська конференція: секція фінанси і кредит

На засіданні обговорювались питання ролі фінансів у економічному житті сучасного суспільства, сучасний стан податкової і банківської систем, розвиток страхового ринку України.

Наукова студентська конференція: секція фінанси і кредит

Викладачами кафедри було визначено кращі студентські роботи:

• перше місце – студентка 42-фк групи Валентина Мидинська, тема доповіді «Роль податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки при формуванні місцевого бюджету», (науковий керівник – доцент Катерина Мельник);
  • друге місце – студентка 42-фк групи Альбіна Стойченко, тема доповіді «Сучасний стан споживчого кредитування та напрями його удосконалення», (науковий керівник – професор Олена Непочатенко);
  • третє місце – студентка 31-ф групи Катерина Бузиновська, тема доповіді «Сучасний стан банківського кредитування юридичних осіб», (науковий керівник – доцент Наталія Бондаренко).

Наукова студентська конференція: секція фінанси і кредит

В обговоренні висвітлених пролематик активну участь взяли студенти  та викладачі кафедри фінансів і кредиту.

Наукова студентська конференція: секція фінанси і кредит

Найактивніші учасники конференції були відзначені подяками та призами.

Наукова студентська конференція: секція фінанси і кредит

Дякуємо всім учасникам конференції за активну підготовку, цікаві доповіді і зичимо подальшої плідної наукової роботи!

Юлія Улянич, ст.викладач кафедри фінансів і кредиту