16.07.2020 485

Молодий фахівець: думка роботодавця

Показником успішності будь-якого університету суспільство по праву завжди вважало працевлаштування випускників. Сучасна вища освіта є гнучкою, інноваційною, непередбачуваною, креативною, з вміннями щодня налаштовуватися на різнобічний потік інформації у різних форматах, а ще – надає можливість вчитися у зручний для кожного час. А відтак не є секретом, що сучасні роботодавці теж є людьми «гнучкими», налаштованими до щоденних змін, тож і вимагають від нових співробітників таких же навичок.

Опитування групи респондентів показало, що нині найбажанішими навичками на ринку праці роботодавці вважають комунікативність і різні особистісні та професійні вміння: лояльність і готовність іти на компроміс, змінювати себе і свої переконання, аналітичний підхід, обізнаність на штучному інтелекті та платформах сучасних соціальних мереж, креативність і готовність до змін, моральність й етичність тощо. І, звісно, найважливішим і найреалістичнішим варіантом успішного просування кар’єрними щаблями є шлях саморозвитку, в основу якого закладено фундамент якісної вищої освіти.

Всі ці навички та вміння вам допоможуть розвинути в Уманському національному університеті садівництва, адже випускники нашого закладу вищої освіти є якісно конкурентоспроможними не лише на українському, а й на закордонному ринках праці. Даний факт засвідчили 92% відсотки опитаних роботодавців, які, при пошуку молодих фахівців, особливу увагу звертають саме на випускників Уманського НУС.

Для досягнення таких результатів в університеті використовують не лише сучасні освітні методики, а й розробляють навчальні програми, адаптовані під вимоги роботодавців, залучають до проведення аудиторних занять фахівців-практиків, а проходження безпосередньої практичної підготовки в умовах виробництва по кожній зі спеціальностей триває протягом усього перебігу навчання.

Тож якщо Ви абітурієнт, який у найближчі п’ять років готовий працювати заради себе заради якісних, сучасних і актуальних знань, аби стати фахівцем високої кваліфікації – чекаємо на Вас в Уманському національному університеті садівництва!