02.04.2019 784

Молодь шукає гармонію

Щастя не шукають, як золото або скарб.

Його створюють самы ті, у кого вистачає сил, знання і любові.

Іван Єфремов, «Лезо бритви», 1963 рік

Нині суспільство все частіше задається питанням особистісних взаємин. Саме тому психологічна служба Уманського національного університету садівництва приділяє даній темі все більше уваги, адже сучасна молодь прагне в усьому гармонії і мирного розвитку.

Психологія стосунків у парі, особливості чоловічої і жіночої психології – це ті хвилюючі теми, які у всі часи так чи інакше цікавлять більшість людей, а особливо молодь. Тож тренінги, орієнтовані на гармонізацію взаємовідносин, користуються все більшою популярністю і наразі є дійсно актуальними.

Молодь шукає гармонію

Наскільки важлива сумісність у парі, чи можливо цього досягнути у вже існуючих відносинах? Які дівчата подобаються сильній статі нашого людства та яких хлопців хочуть бачити поряд з собою сучасні дівчата? На ці й інші питання мали нагоду отримати відповіді студенти 11-м, 11-пб, 11-ма та 21-пб груп, які взяли участь у тренінгах, проведеними психологом нашого університету Валентиною Мазуренко.

Валентина Мазуренко, практичний психолог вищої категорії