01.12.2015 1178

Логістика - це рух . Рух - це життя!

30 листопада в Уманському національному університеті садівництва  відбувся семінар, присвячений Всеукраїнському дню логістики «Логістика – це рух. Рух – це життя». В заході взяли участю студенти 4 та 5 курсів факультету менеджменту.

Мета заходу – поширення інформації про спеціальність «Логістика», переваги навчання, можливості кар’єрних здобутків, а також підвищення іміджу даної сфери. Під час семінару викладачі кафедри менеджменту ЗЕД та логістики ознайомили студентів із посадами, основними вміннями і компетенціями, якими повинен володіти випускник при працевлаштуванні в логістичній сфері.

Логістика - це рух . Рух - це життя!

Студенти 51 лм групи Слободяник Сергій та Шадловська Марина  також  розповіли про потужні логістичні центри України «Ходак» й «Roshen». Логістика – це частина сучасного бізнесу, яка досить динамічно розвивається, тому попит на відповідних фахівців на ринку праці є постійно. Отож запрошуємо усіх бажаючих здобути перспективну професію.

Юлія Зборовська,

доцент кафедри менеджменту ЗЕД та логістики