29.03.2019 758

Лідерство у кожному з нас

Лідерство є соціальним феноменом. Але для того, щоб бути лідером для інших, для початку необхідно стати лідером для самого себе. Так чи може бути лідером той, хто сам нікуди не йде?

Саме дане питання стало приводом для зустрічі практичного психолога Валентини Мазуренко зі студентами ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва.

Для отримання конкретних результатів зустрічі, зі студентами було проведено тренінг на тему «Лідерство у моєму житті», що спонукав молодь до активного самоаналізу  та був спрямований на розвиток  лідерських якостейкожного учасника.

Завданнями тренінгу були:

1. Розвиток позитивного самосприйняття;
  2. Формування основ персональної відповідальності;
  3. Сприяння формуванню лідерського світогляду;
  4. Розгляд базових елементів лідерської Я-концепції.

Лідерство у кожному з нас

Своїм першим народженням ми зобов'язані своїм батькам, друге – ми забезпечуємо собі самі. Дорослішання кожного супроводжується розвитком індивідуальності, усвідомленням свого справжнього «Я» та вмінням брати відповідальність  за власне майбутнє. Принаймні, так повинно бути. У цьому і виявляється друге народження – поява свідомої і відповідальної особистості – лідера власного життя.

Лідерство у кожному з нас

Валентина Мазуренко, практичний психолог вищої категорії