07.04.2016 1617

Конкурс на заміщення вакантної посади директора ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледжа

Уманський національний університет садівництва оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи : заяву на ім'я ректора, особовий листок з обліку кадрів, довідку з місця роботи, картку про проходження попереднього (періодичного) медичного огляду, копії документів про повну вищу освіту, паспорта, ідентифікаційного номера, трудової книжки, завірені в установленому порядку.

У конкурсі на заміщення вакантної посади директора ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж Уманського національного університету садівництва можуть брати участь особи, які мають повну вищу освіту, досвід педагогічної та організаційної роботи у ВНЗ не менше п’яти років.

Документи подаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення до відділу кадрів університету за адресою: вул. Інститутська, 1, м.Умань Черкаської обл., 20305 тел.(04744) 4-69-83.