24.11.2015 1144

Інтерактивна гра з учнями 11 класу ЗОШ № 3

Відбулася зустріч представників факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва з учнями 11 класу Уманської ЗОШ № 3.

Інтерактивна гра з учнями 11 класу ЗОШ № 3

Спочатку зі вступним словом та презентацією про університет, факультети й особливості навчання та напрями підготовки майбутніх фахівців виступила кандидат історичних наук, доцент Майя Костюк. Крім зазначеного, Майя Володимирівна розповіла учням про важливість та актуальність спеціальностей, за якими навчають в університеті, студентське життя та дозвілля.

Студентка 62-зм групи Інна Трутненко провела з одинадцятикласниками  інтерактивну гру «Хто такий менеджер?», в основу якої було покладене командне цікаве змагання пізнавального характеру.

Інтерактивна гра з учнями 11 класу ЗОШ № 3

Учні з великим захопленням та цікавістю взяли участі у грі, яка відбулася у дружній атмосфері.

У всіх присутніх по завершенні зустрічі залишилися лише позитивні враження від знайомства та щирого, теплого спілкування.

Майя Костюк,

доцент кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін