30.09.2022 335

Храм мудрості, що возвеличує душу

Сучасний світ настільки різноманітний, що дарує нам усім безліч можливостей і варіантів реалізації власних бажань. І навіть такий усталений і звичний об’єкт, як книга набув нових форм, адже зараз ми користуємося не лише звичними паперовими примірниками, а й електронними та аудіокнигами. Тобто немає жодних перешкод для книголюбів, аби задовольнити свої бажання!

30 вересня українці відзначають День бібліотек. Адже навіть одноразове читання книг для кожного представника нашої нації, який відчув цю гармонію єднання уяви, емоцій і слова – викликає залежність на все життя.

Сучасні бібліотеки, як і бібліотека Уманського національного університету садівництва, є не просто сховищем спеціальної, професійної та художньої літератури, а й своєрідними реабілітаційними центрами й осередками психологічної підтримки. І допомагають спільноті орієнтуватися у багатотомності збірок берегині друкованого слова – бібліотекарі, для яких книга є цінним джерелом збереження історичної та наукової спадщини.

Колектив Уманського національного університету садівництва має справжню залежність від фоліянтів. Джерела мудрості у навчальному закладі перебувають у сучасній і стильній домівці, з окремими вітальнями та височенними шафами аж до стель, а найповажніші, які пам’ятають ще минулі століття, зібрані в атмосферній кімнаті стародруків. Бібліотекарі завжди радо та привітно зустрічають відвідувачів і сприяють пошуку необхідного друкованого видання. А студенти вже на першому курсі починають занурюватися у читання з головою, стаючи постійними абонентами читальних залів. Підручники, посібники, словники, романи, наукові праці, періодика й інші необхідні для вдосконалення словодруки терпляче чекають на свого читача та завжди готові відкрити власний світ.

Колектив Уманського національного університету садівництва знає про важливість книги для сучасної освіти, саме тому глибоко цінує колег – бібліотекарів, які своєю працею роблять освітньо-науковий процес досконалішим і цікавішим. Вітаємо наш працьовитий бібліотечний загал із Всеукраїнським днем бібліотек! Ваша турбота про книги є складовою формування світогляду сучасників, вона оздоровлює молоде покоління, прививаючи йому через читання коричні звички думати, мислити, розуміти. Здоров’я міцного вам і вашим родинам, добробуту, яскравих посмішок долі та мирного неба над головою!

Пресцентр Уманського НУС