24.05.2019 923

Хочеш бути щасливою людиною – будь нею!

Твоє щастя, і твій мир, і твій рай,

і твій Бог існує всередині тебе

Григорій Сковорода

Розмови про щастя вічні, як саме життя. Щасливі люди – які вони? Вважається, що вони життєрадісні, комунікабельні, енергійні, з ними комфортно іншим людям… Щастя – це стан задоволення повнотою життя, його осмисленістю та гармонією між зовнішнім і внутрішнім світом.

Так, за думкою буддистів, джерело щастя знаходиться не десь за межами, а у свідомості кожної людини. «Хочеш бути щасливою людиною – будь нею!» – саме під такою назвою було проведено просвітницьку роботу для студентів І курсу нашого університету.

Хочеш бути щасливою людиною – будь нею!

Дуже часто у своєму житті ми концентруємо увагу на тому, чого нам не вистачає і рідко буваємо по справжньому вдячні за те, що маємо. А чи можемо ми бути творцями власного щастя? Що для цього потрібно робити?

Під час заходу молодь мала змогу переглянути мотиваційне відео «Цінність Життя» й ознайомитися з ефективними і разом з тим доступними кожному техніками самодопомоги, що є особливо актуально в складних життєвих ситуаціях.

Тож, потерпаючи від витівок долі, дуже важливо навчитись керувати собою та своїми емоціями і завжди пам’ятати, що щастя – це не пункт призначення, а сам шлях.

Валентина Мазуренко, практичний психолог вищої категорії