12.03.2019 727

Гендер: рівні можливості для всіх

З метою формування поняття такої важливої соціальної категорії як «ґендер», виховання засад ґендерної рівності та поваги до прав і свобод кожної статі для студентів 11-ма групи спеціальності «Маркетинг» факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва було проведено круглий стіл на тему «Гендер: рівні можливості для всіх».

Під час заходу учасники мали можливість з’ясувати стереотипи, які існують в суспільстві щодо жіночої та чоловічої статі та виокремити передумови, що сприятимуть формуванню навичок партнерського спілкування.

Завданням заходу було:

• розкрити поняття: «гендер», «гендерні стереотипи», «гендерна рівність»,
  • з’ясувати негативне значення гендерних стереотипів;
  • сформувати неупереджене ставлення до представників обох статей.

Особливу увагу молоді було спрямовано на розуміння та знаходження спільних життєвих цінностей, що сприятиме формуванню гармонійних взаємовідносин у парах і створенню міцних родин у майбутньому.

Валентина Мазуренко, практичний психолог