14.05.2023 378

Дякуємо, матусі!

Кожна людина у світі знає слово «мама». Більшість і тих, хто пізнав щастя ЇЇ любові. Любляче серце матері розтопить найміцнішу кригу, обійми матусі гріють краще найтеплішої ковдри, мамина молитва – захищає ліпше найміцнішої броні. Коли людина без сил і в розпачі, у матері відкривається надпотужний резерв для спасіння свого дитя і тисячі варіантів вирішення будь-яких проблем. Тендітні та ніжні, вони стають рушійною силою перемоги життя та добра. Найкраща у світі подруга та порадниця, матуся, є життєвим зоревказом кожного з нас.

Шановні матусі колективу Уманського національного університету садівництва! Висловлюємо вдячність за вміння берегти своїх дітей, підтримувати та розраджувати їх у скрутні хвилини, мотивувати та спонукати по життю, піклуватися й огортати любов’ю повсякчас.

Дякуємо, матусі!

Дорогі українки, матусі! Дякуємо вам усім за вміння любити дітей так сильно, що їх віра в себе ні на хвильку не сколихнулася і народ повстав проти окупації величезної імперії зла. Дякуємо, що плекаєте в нас віру у добро та світло, адже ваш промінь чистоти та любові завжди освічує наш життєвий шлях. І хоч тепер бажання на всіх одне – мир у світі, ви неодмінно з любов’ю нас спрямовуєте: «Дитинко, мир розпочинається з серця кожної людини».

Дякуємо, матусі, дякуємо, рідні! Зі святом, і хай чистим, радісним і щасливо-довгим буде ваш життєвий шлях!