22.10.2015 2048

Допомога воїнам АТО

У цей нелегкий для країни час кожен із нас намагається хоч чимось допомогти українській армії. Допомога потрібна не лише матеріальна, а й фізична.

У рамках Всеукраїнської молодіжної акції «Допоможи воїнам АТО» студентський актив Уманського НУС прийняв рішення встановити у навчальному корпусі №4 каркас для плетіння маскувальних сіток воїнам антитерористичної операції. Студенти навчального закладу активно підтримали цю ідею.

Допомога воїнам АТО

До університету 20 жовтня завітали представники волонтерського штабу «Разом», які навчили всіх бажаючих плести маскувальні сітки. Студенти охоче взялися до роботи та невдовзі побачили результати своєї праці. Спільна мета об’єднала студентів різних курсів та факультетів.

Допомога воїнам АТО

Воїни у великих кількостях потребують маскувальних сіток, тому допомога кожного є неоціненною. До акції можуть долучитися всі бажаючі студенти та працівники університету.

Ірина Слободяник, секретар ради студентського самоврядування

Фото Олега Черноусько

Error