22.04.2013 2470

День коледжу на кафедрі фінансів і кредиту

День коледжу, організований 11 квітня на факультеті економіки і підприємництва, був дійсно святом для студентства відокремлених структурних підрозділів Уманського НУС.

Для студентів напряму підготовки «Фінанси і кредит» було передбачено насичену програму прийому. По приїзду для учасників було організовано фотосет на пам’ять, проведено екскурсію по навчальному корпусу № 5, де студенти змогли ознайомитись із фінансовими новинами, з напрацюваннями почесних докторів наук університету, науковою роботою кафедри, організацією дозвілля студентів-фінансистів.

Одразу після пленарного засідання, яке відбувалось в актовій залі, студентство частували в університетській столовій.

А потім з новими силами студенти заповзято приймали участь в інтелектуальній грі «МЕГА-ГРА ДЛЯ ФІНАНСИСТІВ», яка була організована колективом кафедри.

Метою організації даної гри стало:

• Розвивати у студентів інтерес до економічних дисциплін;
  • Виховувати спостережливість, уміння відстоювати власну думку, уміння працювати в групі;
  • Розвивати комунікативні вміння студентів, відповідальність за роботу в команді, професійні інтереси і переваги;
  • Виховувати економічну культуру споживача.

Відкриття заходу здійснив доцент кафедри фінансів і кредиту, академік Міжнародної академії аграрної освіти. Також з вітальним словом до студентства звернувся заступник декана факультету економіки і підприємництва, Андрющенко А.М., який вручив сертифікати переможцям фахових олімпіад.

«Мега-гра» складалась з 5 раундів:

• І. ЕКОСЛОВ
  • ІІ. ТЕЛЕФОН
  • ІІІ. РЕБУСИ
  • IV. ВГАДАТИ ВІДОМУ ОСОБИСТІСТЬ
  • V. СКЛАСТИ ПОРТРЕТ ФІНАНСИСТА

Участь в грі приймало 5 команд, які були оцінені вельмишановним журі у складі представників кафедри фінансів і кредиту Уманського НУС і коледжів та нагороджені цінними призами та грамотами:

1. Команда «РЕВІЗОР» Уманського агротехнічного коледжу за проявлений креативний підхід у проведенні інтелектуальної гри «Мега-гра».
  2. Команда «ВЕСЕЛІ ФІНАНСИСТИ» Ананьївського ДАЕТ і Уманського НУС за творчу ініціативу у проведенні інтелектуальної гри «Мега-гра».
  3. Команда «ЕКСПЕРТ» Уманського агротехнічного коледжу за проявлений інтелектуальної гри «Мега-гра».
  4. Команда «КРЕДИТОРИ» Уманського агротехнічного коледжу за виявлені глибокі знання фінансових дисциплін під час проведення інтелектуальної гри.
  5. Команда «ФІНТИ» ВСП Городищенський коледж УНУС за проявлену ерудованість під час проведення інтелектуальної гри «Мега-гра».

Гарний настрій та позитивне враження від проведеної інтелектуальної гри був в усіх учасників та організаторів дійства.

Крім того програмою зустрічі передбачено ще й спортивно-розважальний захід – поїздка до Білогрудівського лісу.