24.11.2023 409

Дебати молодих лідерів Уманського НУС

Дебати між кандидатами до складу ради студентського самоврядування університету відбулися в актовій залі Уманського національного університету садівництва.

Активні й амбітні студенти нині мали нагоду довести загалу спроможність дбати про інтереси студентської молоді в межах університетського містечка.

Модератором заходу виступили голова центральної виборчої комісії студентів університету, вихованець інженерно-технологічного факультету Давид ДНІПРОВСЬКИЙ та заступниця голови центральної виборчої комісії студентів університету, вихованиця факультету лісового та садово-паркового господарства Юлія САВРАНСЬКА.

Учасники дебатів розповіли про свій досвід участі у різних студентських ініціативах, проєктах і організаціях, висвітлили присутнім свою роль у певних заходах, як свідчення активності та здатність співпрацювати з колективом.

Ідеї та плани, які майбутні громадські діячі планують втілити та реалізувати, були спрямовані у русло покращення студентського життя, академічного процесу та загального добробуту студентів.

Учасники продемонстрували на загал власні комунікаційні навички, здатність чітко виражати свої думки та слухати інших членів команди. Натхненниця студентської молоді, наставниця та  помічник ректора з виховної роботи Валентина ЧЕРНИЧЕНКО відмітила такі риси, як одні з важливих для діяльності в студентському самоврядуванні:

1. Здатність до співпраці: студентське самоврядування – це колективна робота, і важливою є співпраця з іншими;
  2. Спроможність адекватно реагувати на завдання та швидко вирішувати проблеми, що є звичними для студентського загалу, тому бути авторитетним лідером – важлива риса для члена РСС;
  3. Спрямованість на результат: аби одержати певні досягнення, треба мати чіткий план реалізації, діяльності, працювати поетапно;
  4. Здатність представляти інтереси молоді: слухати потреби й оцінювати різні погляди інших студентів, володіти вмінням представляти їхні інтереси на різних рівнях, навіть якщо вони не відповідають власним, особистим інтересам.

Дебати молодих лідерів Уманського НУС

З 25 листопада по 28 листопада 2023 року відбудуться вибори до Ради студентського самоврядування у форматі є-голосування. І таким чином кожен студент через посилання має змогу зайти в бюлетень для голосування й обрати із 14 кандидатів – 12.

Цьогоріч скористалися правом стати громадським активістом університету:

1. Катерина ВЛАСЕНКО – студентка 21-с групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;
  2. Олександра КУРМАЗ – студентка 11-ек групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;
  3. Анастасія ШАПОВАЛЕНКО – студентка 42 групи факультету агрономії;
  4. Ярослав ВЄРЕМЄЄНКО – студент 21-а групи факультету агрономії;
  5. Вадим ВОЛОШИН – студент 13-к-а групи факультету агрономії;
  6. Марія ВОЙЧУК – студентка 21-о групи факультету економіки і підприємництва;
  7. Анастасія КОВТОНЮК – студентка 41-е групи факультету економіки і підприємництва;
  8. Аліна КОВАЛЕНКО – студентка 11-м групи факультету менеджменту;
  9. Вікторія СУПРУН – студентка 11-м групи факультету менеджменту;
  10. Вікторія КУЗНЕЦОВА – студентка 22-м групи факультету менеджменту;
  11. Олексій ГОЛОВЧЕНКО – студент 21-ім групи інженерно-технологічного факультету;
  12. Дар’я ДУЛЬСЬКА – студентка 11-т групи інженерно-технологічного факультету;
  13. Катерина ІЩЕНКО - студентка 11-т групи інженерно-технологічного факультету;
  14. Владислав МАТВІЄНКО – студент 21 к-лк групи факультету лісового та садово-паркового господарства.

Дебати молодих лідерів Уманського НУС

Представники факультетів мають нагоду представляти інтереси студентства у рамках соціального життя та навчального процесу, дбати про студентську молодь і вирішувати нагальні питання. Тому, шановна молодь, ви маєте нині право довірити повноваження відстоювати ваші інтереси особам, які цього варті. Будьте пильними й активними і з 9-ї години ранку 25 листопада слідкуйте за посиланнями та віддайте власний голос за кращого з кращих!