02.04.2014 1711

Наукова студентська конференція, присвячена 170-річчю від дня заснування Уманського національного університету садівництва (секція овочівництва)

Секція овочівництва наукової студентської конференції, присвяченої 170-річниці заснування Уманського національного університету садівництва, працювала 19-20 березня 2014 року. На засіданні були присутні 35 осіб (студенти, магістранти, аспіранти, викладачі кафедри).

Було заслухано 27 доповідей різноманітної тематики: продуктивність рослин спаржі, огірка, перцю солодкого, баклажанів, пастернаку, селери, коріандру, капусти кольрабі, броколі та цвітної залежно від способу вирощування розсади та схем розміщення рослин; підбір та господарсько-біологічна оцінка сортів та гібридів цукрової квасолі, салату, цибулі ріпчастої та цибулі порей, томатів; оцінка сортів спаржі за гребеневої та безгребеневої технології вирощування; вплив регуляторів росту, строків сівби та способів вирощування на врожайність огірків, баклажанів, капусти кольрабі та капусти броколі, цибулі, томатів, перцю солодкого; ефективність розсадного та безрозсадного способів вирощування томату та ін.

Всі заслухані доповіді несли інформаційний матеріал професійного характеру, добре сприймались учасниками конференції та викликали жваве обговорення. Активну участь в обговоренні брали студенти як старших курсів, так і третього та четвертого.

Кращими визнано доповіді студентів: Дениса Шпичка, Ганни Шиманович, Наталії Головацької, Владислава Чередниченка, Назара Крещенка. Зазначеним студентам було вручено подарунки – книги та заохочувальні призи у вигляді продукції, вирощеної у лабораторії грибівництва.

Ольга Накльока, ст. викладач кафедри овочівництва