10.04.2015 1346

Cекція «Процеси, машини та обладнання АПВ» Всеукраїнської студентської наукової конференції

У роботі секції взяли участь 58 студентів 1, 3, 4, 5 курсів інженерно-технологічного факультету та викладачі кафедри.

Доповіді супроводжувались презентаціями на екрані мультимедійного проектора. Студенти представили доповіді на актуальні теми: підвищення ефективності технологічних процесів у механізованих технологіях вирощування сільськогосподарських культур, розробки робочих органів сільськогосподарських машин, аналізу конструкцій сучасних машин для різних галузей АПК, сучасних методів проектування деталей сільськогосподарських машин, моделювання процесів ремонту та відновлення сільськогосподарської техніки тощо.

Серед доповідей, які викликали велику зацікавленість, були доповіді на тему: «Дослідження зносів і розробка технології відновлення корпуса (втулки) гідропідсилювача рульового керування трактора Т-150К», «Конструктивні особливості фар автомобіля та їх вплив на безпечне керування транспортним засобом в темну пору», «Гальмові властивості автомобіля – один із основних факторів безпеки руху», «Багатофункціональні верстати з ЧПУ – переваги та особливості», «Вдосконалення картоплезбиральної техніки», «Вдосконалення сошників для роботи по необробленому ґрунті».

Кращими визначені роботи:

• студента 51-імм групи Сліпенка Віталія на тему «Вибір культиватора для міжрядного обробітку грунту», керівник Войтік Андрій – І місце;
  • студента 11-ім групи Диби Олександра на тему «Сучасні технології тривимірного друку в машинобудуванні», керівник Вихватнюк Роман – ІІ місце.
  • студента 41-ім групи Цірика Богдана на тему «Подрібнювачі гілок в садах: огляд конструкцій», керівник Кравченко Василь – ІІІ місце.

Роман Вихватнюк, викладач кафедри процесів, машин та обладнання агропромислового виробництва

Error