16.11.2021 302

Будьмо толерантними!

16 листопада світова спільнота відзначає Міжнародний день толерантності. Запровадили дану дату у 1996 році за рішенням Генеральної Асамблеї ООН. Декларацію принципів терпимості було ухвалено з метою привернення уваги до рівності усіх людей світу, незалежно від віросповідання, етнічної приналежності чи кольору шкіри. Термін «толерантність» (терпимість) означає, що кожен вільний дотримуватися своїх переконань і визнавати таке ж право за іншими.

Спільнота Уманського національного університету садівництва дотримується принципів толерантності, адже освіта та наука не мають визначень і обмежень. Адже для того, аби стати висококваліфікованим фахівцем потрібні лиш бажання навчатися, наполегливість, цілеспрямованість, критичне мислення та дрібка таланту

Тож День толерантності щорічно нагадує всім: сьогодні варто зробити світ добрішим. І саме цим займається щоденно великий колектив Уманського національного університету садівництва.

Досягнення у науковій і соціальних сферах колективу надто значущі для держави, але самовиховання і особисте ставлення до оточуючих – це заслуга кожного поважаючого себе члена університетського загалу. Дякуємо вам, шановні колеги, за сучасне мислення та правильні пріоритети в житті, адже своїми діями ви стелите світлу перспективу майбутнім поколінням і державі в цілому. Зі святом! Шануймося.

Пресцентр Уманського НУС