15.10.2015 1584

Благодійна діяльність студентів Уманського НУС

Студенти факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва відвідали навчально-реабілітаційний центр м. Умань, в якому діти з особливими потребами знайшли собі сім’ю та родинний затишок.

Благодійна діяльність студентів Уманського НУС

Для того, щоб підняти настрій маленьким учням, молодь прийшла до них у гості з яскравими кульками. А для розвитку в дітях навичок та вмінь, які необхідні для успішного навчання, здатності до взаємодії з людьми і колективного духу, придбали розвиваючі ігри для дошкільнят та першокласників.

Благодійна діяльність студентів Уманського НУС

На прощання вихованці центру дарували студентам усмішки. Діти – це найдорожчий скарб. Не будьмо байдужими до тих, хто потребує нашої уваги!

Аліна Махаринська, голова ради студентського самоврядування факультету менеджменту