03.06.2019 1045

Благодійна акція міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста «Людина починається з добра»

Вельмишановна Олено Олександрівно!

Прийміть щиру вдячність особисто  Вам  за підтримку благодійної акції міськрайонної  організації Товариства Червоного Хреста «Людина починається з добра».

Усі факультети університету підтримали доброчинний захід «Дати кров  в  ім’я життя»   з  нагоди Міжнародногот дня захисту дітей.

30 студентів та викладач кафедри плодоовочівництва  О.О.Фоменко    прийшли в Уманський Центр крові і стали донорами.

Факультет  плодоовочівництва – 10 донорів, агрономії -8, інженерно-технологічний - 4, лісового господарства -3, економічний ф-т-3, менеджменту -3.

Надсилаю персональні Подяки, які,  прохання, дозволити   розмістити на сайтах факультетів  НУС.

Довідково:

Товариство Червоного Хреста України   100  років поспіль   допомогає  державі у наданні   всебічної  допомоги найбільш незахищеним верствам населення. На це спрямовані програми   та  благодійні заходи Товариства. На відміну від усіх інших благодійних інституцій, Товариство Червоного Хреста України – єдина організація, що має особливий гуманітарний мандат, володіє гуманітарною ініціативою як повноважний член Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

З повагою   і вдячністю

Голова міськрайонної організації                                                    В.А.Чорна

Подяка Удовенко Ірині Олександрівні

Подяка Вернюк Наталії Олександрівні