08.07.2020 1118

Бережіть найцінніше!

Родина – це те, що тримає нас по життю, надає снаги, спонукає до дій. Це потужне джерело підтримки та натхнення, коло сили, де ми відновлюємося після життєвих перипетій, отримуємо заряд бадьорості. Це наш надійний причал, який повсякчас слугує надійним прихистком.

Починаючи з 2011 року, українці відзначають свято, сповнене душевності та присмаку історичних традицій – День родини. Адже саме у нашого народу є глибокий, виплеканий часом звичай, що передається з покоління в покоління – шанувати понад усе батька, матір і свою родину. А у кожного, хто навчався чи навчається або працює у нашому закладі вищої освіти є ще одна родина – університетська, спільнота справжніх друзів, які завжди підтримають, порадять, порадіють успіхам.

Тож шановні колеги, студенти, співробітники! Щиро вітаємо вас із цим теплим святом і бажаю всім нашим родинам мирного неба, затишку, благополуччя та щасливої долі! Хай наші рідні будуть здоровими, а життєва дорога легкою та приємною!