15.07.2021 381

Актуальні навички – успішна молодь

15 липня відзначають Всесвітній день навичок молоді, який об’єднує активну частину суспільства у згуртоване, прогресивне, думаюче інтелектуальне коло. І це цілком резонно, адже до 32 років більшість міленіалів (покоління, до якого зазвичай прийнято відносити людей, які народилися у період з 1981 по 1994—2000 роки) чотири рази змінять рід своєї діяльності. При цьому кожна нова робота, в будь-якому випадку, зажадає якогось навчання та тренування. Так що доведеться швидко пізнавати нове – інакше тебе просто моментально обженуть. Виходить, що і сучасному молодому поколінню конче необхідно працювати над собою розвиваючи необхідні для успіху в майбутньому навички:

• Комунікативну (спілкуватися без використання гаджетів);
  • Прийнятливість (вчитися толерантно сприймати інших людей відносно національності, релігії, соціального статусу, переконань і поглядів, професії);
  • Безперервне самовдосконалення, ріст в професійній сфері;
  • Вдосконалення мови (сприйняття людини відбувається саме через вміння розмовляти);
  • Soft skills – навички роботи з людьми:навіть попри те, що українці круті в науках, агрономії, інженерії, інформаційних технологіях, однак навички комунікацій в колективі треба вдосконалювати,  як і вміння вирішувати конфлікти.  Подібні речі стають все важливішими у будь-якій сфері.

Молодь Уманського національного університету садівництва – прогресивна, освічена та високоморальна. Постійна робота над собою, зацікавленість і прагнення зробити власний посильний внесок у розбудову держави – основні пріоритети формування мирного та забезпеченого майбуття, як особистісного, так і загальнонаціонального. Не зупиняйтеся в набутті корисних навичок, будьте гарним прикладом для оточуючих! Цікавості вам до пізнання та здоров’я міцного!

Пресцентр Уманського НУС

Рубрика: Студенту