03.05.2013 2248

Акція «Чисте довкілля»

Довкілля – це один із найважливіших факторів нормального людського існування. Саме тут ми живемо, виховуємо дітей, працюємо і відпочиваємо.

Як не дивно, але саме тоді, коли ми  відпочиваємо, ми забруднюємо довкілля, залишаючи після себе те, що знищує його, зокрема – побутове сміття.

29 квітня 2013 року рада студентського самоврядування факультету менеджменту провела акцію «Чисте довкілля». Об’єкт для реалізації цієї ідеї було вибрано більш ніж вдало: територія за першим гуртожитком – те саме місце, де студенти нашого вузу найчастіше проводять своє дозвілля.

Минуло лише півтори години, а пакети із сміттям уже були наповнені і готові до утилізації. Результатом нашої роботи стало тридцять два пакети із сміттям та чотири прибраних галявинки.

Рада студентського самоврядування висловлює подяку деканату факультету менеджменту за підтримку та профспілковому комітету Уманського НУС за виділені кошти для проведення акції.

Сподіваємось, що добру справу, започатковану нами, продовжать студенти всіх факультетів.

Рада студентського самоврядування факультету менеджменту