26.09.2021 168

26 вересня – Європейський день мов

Європейський день  мов був запроваджений з метою підтримки мовного розмаїття, аби кожен європеєць мав змогу розмовляти бодай двома мовами та прагнув до вільного володіння ними. Також він нагадує людству про доцільність викладання іноземних мов у світі, адже це допоможе людям краще пізнати культуру та звичаї різних країн світу.

В європейських інститутах офіційно рівноправно використовуються наступні мови: англійська, болгарська, угорська, грецька, датська, ірландська, іспанська, італійська, латиська, литовська, мальтійська, німецька, нідерландська, польська, португальська, румунська, словацька, словенська, фінська, французька, чеська , шведська, естонська.

Усі рішення, що приймаються офіційними органами ЄС, перекладаються на всі офіційні мови. І громадяни ЄС мають право звертатися до органів ЄС та отримувати відповідь на свої запити на будь-якій з них.

Список сучасних професій, де любов до вивчення іноземної мови стане для людини суперсилою, розширюється щоденно. А тому студенти Уманського національного університету садівництва мають нагоду постійно вивчати іноземні мови та спілкуватися ними з іноземними студентами в навчальному закладі. Нині при кафедрі української та іноземних мов функціонують курси поглибленого вивчення іноземних мов, метою яких є удосконалення володіння іноземними мовами, що допомагає мати гарну підготовку до проходження виробничих і навчальних практик за кордоном. Висококваліфікована викладацька команда дбає про майбутнє студентського загалу, адже вміння комунікувати з іноземними фахівцями дасть змогу отримати цінний досвід молоді, цим самим підвищивши їх конкурентоспроможність на ринку праці.

Вивчення якнайбільшої кількості іноземних мов – це нові можливості не лише для молоді: в мовах ви відшукаєте секрети процвітання, принципи побудови кар’єри та корінь ключових професійних навичок. Успіхів!

Пресцентр Уманського НУС

Error