22.05.2023 139

22 травня – Міжнародний день біологічного різноманіття

Міжнародний день біологічного різноманіття відзначає світова спільнота 22 травня.

Колектив Уманського національного університету садівництва має можливість бути осередком примноження та хранителем наявних рослинних зразків біологічного різноманіття Черкащини та Лісостепу України. Над цим працюють знавці-професіонали спеціальності 091 Біологія, які стоять на варті розробки та впровадження екологічно безпечних технологій з біологізації рослинництва. Адже світ біології не лише цікавий, а й надзвичайно мінливий! Тож і вивчати його захоплююче, особливо на кафедрі біології Уманського національного університету садівництва.

А ще в університеті функціонує потужний і видовищний Науковий гербарій. Започаткований у 1844 році, він містить унікальні гербаризовані зразки світового фіторізноманіття. За це його у 2016 році було зареєстровано в Index Herbariorum (New York) з ідентифікатором (акронім) – UM.

Тож вітаємо всіх з Міжнародним днем біологічного різноманіття! Бережімо дари природи, піклуймося про неї – і вона віддячить нам сторицею!