20.04.2024 121

20 квітня — Всесвітній день охорони довкілля

Колектив Уманського національного університету садівництва відзначає Національне екологічне свято щорічно в третю суботу квітня, починаючи з 1999 року. В університеті проходять заходи, спрямовані на підвищення рівня свідомості спільноти з питань, що стосуються збереження безпечного довкілля. Факультети університету подбали про організацію весняних толок та здійснили традиційні насадження садів й озеленення студмістечка. Маленькі щоденні внески у добробут університетської родини — безцінний дар громади у скарбничку здорового довкілля.

Навколишнє середовище супроводжує людину зі стану ембріонального зародження. Все своє життя організм перебуває у безперервному динамічному взаємозв'язку з навколишнім середовищем. Якщо ми сьогодні подбаємо про ефективний вплив довкілля на здоров'я, то неодмінно забезпечимо гармонійний перебіг усіх процесів життєдіяльності людини.

Є прості правила, виконуючи які, зробите довкілля чистішим, а людство — щасливішим:

1. Відмовитися від поліетиленових пакетів, одноразових пляшок та посуду;
  2. Бути енергоефективним у побуті;
  3. Економити воду;
  4. Обирати екологічний транспорт;
  5. Менше купувати — менше викидати;
  6. Сортувати сміття і віддавати на перероблення.

Такі дії допоможуть довкіллю бути в безпеці, а ваш бюджет в рази збільшиться.

Шановні земляки, дбаймо про довкілля — це неоціненний скарб, який маємо примножити, зберегти та передати в кращому стані наступникам. Наше здоров'я залежить від нас.