04.09.2019 5300

Зустріч ректора зі спортсменами університету

Насичений гарними подіями нині період в Уманському національному університеті садівництва: 175 річниця стимулює колектив на нові звершення та приємності. Так, сьогодні ректор університету Олена Непочатенко з гордістю вітала кращих спортсменів навчального закладу. Наші студенти – переможці спортивних змагань міжнародного, всеукраїнського й обласного рівнів, адже в університеті завжди притримувалися принципу «здорова молодь – здорова нація».

Зустріч ректора зі спортсменами університету

Під час зустрічі пам’ятними медалями були відзначені переможці з таких видів спорту: настільний теніс, бокс, легка атлетика, волейбол, важка атлетика, дзюдо, футбол, баскетбол.

Зустріч ректора зі спортсменами університету

Також Олена Олександрівна не обійшла увагою людей, які своєю працею роблять все можливе задля розвитку та популяризації спортивного життя в студентських масах. За активну роботу з пропаганди здорового способу життя та високі спортивні досягнення тренери-викладачі були нагороджені грамотами та пам’ятними медалями, які для всіх присутніх і нагороджених стали безцінними вже з цього, нинішнього моменту.

Прес-центр Уманського НУС