27.02.2013 5585

Засідання Ради ректорів та директорів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації Черкаської обл.

На базі ВСП Тальнівського будівельно-економічного коледжу Уманського НУС 26 лютого відбулося засідання Ради ректорів, директорів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації Черкаської обл.

Відбулося обговорення "Проекту Закону України про вищу освіту". Також на засідання були винесені питання про організацію харчування студентів  та проведення профорієнтаційної роботи у ВНЗ Черкаської області.