29.12.2021 5766

Якісному навчанню – оновлені технічні потужності

Широким спектром працевлаштування на ринку праці користуються біологи, адже їхня багатогранність має агрономічне, технологічне та навіть медичне спрямування. Тож, аби опанувати найкращі професійні якості фахівця-біолога, молодь, закінчивши школу, лине звідусіль до Уманського національного університету садівництва. Саме тут, у рамках опанування спеціальності «Біологія», маючи в якості наставників високоосвічений і компетентний професорсько-викладацький колектив, легко засвоювати сформовані століттями наукові знання. Сприяє набуттю необхідних професійних якостей і матеріально-технологічна база, що постійно оновлюється, аби знання надавалися у необхідному руслі передового наукового прогресу. І нині, напередодні Нового року, відбулося чергове оновлення навчальної лабораторії кафедри біології, що є активом колективу факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин. Цільовою аудиторією і користувачами потужностями лабораторії є здобувачі освіти, які навчаються за освітньою програмою 091 «Біологія», а і підвищення якості освіти.

Зусиллями колективу ректорату, факультету та кафедри було реалізовано цей потужний проєкт, а тому наразі ми маємо чергову нагоду пишатися комфортними умовами навчання та праці для студентського та викладацького загалу. І, звичайно, основне призначення оновленої лабораторії – стимулювання та зацікавлення молоді навчатися та мислити креативно, нестандартно, вдосконалюючи усталені наукові підходи та формуючи нові позиції біологічної науки.

Якісному навчанню – оновлені технічні потужності

Оновлення матеріально-технологічної бази університету – одне з основних завдань керівництва навчального закладу, яке з року в рік успішно реалізовується. І нинішнє оновлення навчальної лабораторії – яскравий приклад турботи про молодь шляхом розширення можливостей навчального процесу, адже сучасне обладнання є не просто важливою складовою освітньої діяльності, а мотивує і студентський, і викладацький загали до щаблів нових здобутків.

Пресцентр Уманського НУС