28.02.2018 6555

Хай доля буде прихильною до вас, дорогі випускники!

Щорічно наприкінці лютого в Уманському національному університеті садівництва відбувається знаменна подія – випуск магістрів. Це свято, якому притаманні водночас радісні і дещо сумні відтінки: вчорашні студенти, які протягом шести, здавалося б, довгих і разом з тим – таких швидкоплинних, років покидають стіни рідної Alma-mater, вирушаючи у широкий життєвий океан, аби підкорити найвищі професійні вершини.

Цьогорічне святкування було сповнене яскравих, непересічних емоцій: радості та далекоглядних поглядів і планів випускників і їхніх батьків, а ще – гордості та легкого суму викладацького складу. День 28 лютого 2018 року став переломним у житті кожного з присутніх, адже випускники роблять рішучий крок уперед, у незвідані та перспективні далі дорослого життя і професійної сфери, а викладачі усвідомлюють, що вся їхня праця не була марною та проросла зернами високих професійних знань у новому поколінні молодих фахівців.

В урочистій обстановці, під звуки гімну «Гаудеамус», випускники, затамувавши подих, завмерли в очікуванні звершення першого, найважливішого кроку в їхній професійній кар’єрі – отримання дипломів магістра.

З вітальним словом від адміністрації університету до магістрів і всіх присутніх звернувся проректор з науково-педагогічної роботи Михайло Мальований, який підкреслив важливість даної події не лише для університету, а й для всієї України та побажав випускникам успіхів, натхнення та звершення усіх задуманих мрій і планів, а також вручив дипломи з відзнакою магістрам - відмінникам навчання та грамоти кращим студентам-науковцям.

Хай доля буде прихильною до вас, дорогі випускники!

Омріяні дипломи про вищу освіту випускникам факультету плодоовочівництва,екології та захисту рослин вручив декан Сергій Щетина.

Хай доля буде прихильною до вас, дорогі випускники!

Наступними дипломи магістрів з рук декана факультету Сергія Полторецького отримали студенти факультету агрономії.

Хай доля буде прихильною до вас, дорогі випускники!

У піднесеному настрої одержували довгоочікувані дипломи студенти факультету лісового і садово-паркового господарства, які вручав декан Валентин Поліщук.

Хай доля буде прихильною до вас, дорогі випускники!

З трепетом отримали дипломи магістрів з рук заступника декана Тетяни Кутковецької випускники інженерно-технологічного факультету.

Хай доля буде прихильною до вас, дорогі випускники!

З хвилюванням і позитивним настроєм дипломи магістрів отримували студенти факультету економіки і підприємництва, які вручав заступник декана Юрій Цимбалюк. Також Юрій Анатолійович нагородив грамотами за активну життєву і громадянську позицію, відмінні успіхи в навчанні та плідну організаційну роботу, проявлені всебічні здібності та спортивні досягнення кращих випускників факультету.

Хай доля буде прихильною до вас, дорогі випускники!

У натхненному настрої дипломи отримали випускники факультету менеджменту, які вручила вчорашнім студентам декан Наталія Вернюк.

Хай доля буде прихильною до вас, дорогі випускники!

Зі словами вдячності до колективу Уманського НУС від випускників звернулася студентка факультету економіки і підприємництва, голова Ради студентського самоврядування 2014–2017 рр. Вікторія Уманчик, яка зазначила: «Найважливіші речі ми пізнали і найкращі спогади у нашому житті залишаться тут, у стінах нашого рідного університету. Ми щиро вдячні всім викладачам за мудру пораду та підтримку, керівникам Центру культури та виховання студентів – за доцільні поради та можливість розвиватися творчо, деканам факультетів і їх заступникам – за всебічну підтримку та сприяння нашим ініціативам. І ми дякуємо долі, що мали можливість навчатися в одному з найстаріших і водночас вічно юному та найкращому навчальному закладі – Уманському національному університеті садівництва».

Хай доля буде прихильною до вас, дорогі випускники!

Свято підійшло до завершення. Але воно залишиться у серцях кожного з нас, а пісня-дарунок випускникам з побажанням щасливої долі стане для них своєрідним фарватером у житті, оберегом на усіх шляхах і дорогах.

Відсьогодні у різних сферах професійної діяльності України спалахнули нові зірки молодих фахівців, магістрів Уманського національного університету садівництва. Їхні душі світяться молодечим запалом, думки ясні, розум світлий, а мрії чітко сформовані.

Хай доля буде прихильною до вас, дорогі випускники!

Тож хай таланить вам на життєвих і професійних шляхах, а доля буде прихильною в усіх починаннях! Працюйте, творіть, досягайте найвищих професійних вершин в ім’я слави і процвітання України! І пам’ятайте: на вас завжди з радістю чекають у стінах Alma-mater – Уманського національного університету садівництва.

Завантажити фотоархів

Прес-центр Уманського НУС