28.06.2020 5058

Вітання ректора з Днем молоді

Молодість – смілива, завзята, оптимістична, не є певним критерієм віку, молодість – це стан душі. І цього року 28 червня українці святкують День молоді.

Уманський національний університет садівництва є осередком для молодих, талановитих, розумних, натхненних особистостей, тож по праву відзначає дане свято разом зі своєю молоддю.

Шановні студенти та колеги! Нині ви маєте щасливу нагоду для пізнання нового та відкриття незвіданого. Ви всі – розумні, красиві, прогресивні, впевнені – є нашою гордістю та приводом для нескінченних гордощів. Ми щиро радіємо вашим успіхам і досягненням, адже це наші спільні здобутки, які будують майбутнє нашої держави. Тож хай ваше прагнення вдосконалення, професіоналізм, ентузіазм і впевненість у власних силах створять успішний життєвий простір таким, яким ви мрієте його бачити.

Вітання ректора з Днем молоді

Зичу миру у сьогоденні та довершення справ і задумів. Щастя вам, міцності духу та здоров’я, вічної душевної молодості. Зі святом!

Ректор Олена Непочатенко