10.10.2018 5264

Відомий український вчений зустрівся зі студентами Уманського НУС

Студенти та викладачі Уманського національного університету садівництва зустрілися сьогодні з багатогранною та високоосвіченою особистістю, людиною – епохою. Сергій Сонько, розпочинаючи зустріч, представив гостя і коротко розкрив головні заслуги та регалії: фізик, філософ, футуролог, людина, яка бачить майбутнє, друкувався в журналі «Науковий світ», має 113 статей… Костянтин Корсак – кандидат фізико-математичних наук, доктор філософських наук, професор, ввічливо перервавши Сергія Петровича, скромно зауважив: «Якщо вам, присутні, я виявлюсь цікавим після зустрічі, хто я – загуглите у Вікіпедії».

Отже, хто ж ця цікава людина, яка протягом півтори години тримала увагу студентів і викладачів, змушуючи з цікавістю вслухатися в кожне слово?

Відомий український вчений зустрівся зі студентами Уманського НУС

Костянтин Віталійович Корсак є новатором низки відкриттів: ноотехнологій (екобезпечних і мудрих виробництв); створення та легітимізація нооглоссарію; створення нової Української національної ідеї – XXI на основі винайдення нооісторії і пропозиції застосування найновіших відкриттів точних наук; пропозиція нооісторії як нової науки, що спирається на точні ізотопні датування археологічних та інших знахідок і дешифрування ДНК; пропозиція поняття «Велике Трипілля» як економічної зони;  Інтегральна дисципліна «Нооприродознавство – XXI» для старшої СШ і частини ЗВО; ноопедагогіка як засіб виховання і навчання дітей та молоді; Концепція, програми і навчальні посібники для викладання фізики-XXI у майбутній 12-річній середній школі України новоєвропейського зразка; створив хмарнотегову (cloudtegs) теорію виникнення і поширення більше 400 мов індоєвропейської сім’ї; у колективі однодумців створив і розповсюджує «Хмару ноотегів» – десятки нових термінів з початку ХХІ століття. Так розпочався процес ноодуховлення людства.

Мозок людині необхідний для реагування на події, яких ще не сталося. Отже, поради від Корсака: використовуйте свої мізки для передбачення майбутнього; однак рай можливий лише в родині – тож цінуйте негативні зовнішні емоції, адже неконтрольоване оточення щедре на них.

Професор унаочнив шкалу «Розподіл загального інтелекту для чоловічої статі» та «Розподіл загального інтелекту для жіночої статі», де узагальнив слухачам наукові дані щодо порівняльної картини інтелекту чоловіків і жінок. І розповів про піраміду ієрархії, яка між чоловіками встановлюється під час бійки.

Автор величезної кількості підручників, монографій і статей розповідав про величезні можливості людського мозку, закликаючи користуватися знаннями інших людей, адже у цьому полягає суть людського прогресу. Автор «хмари ноотегів» запевнив, що саме перехід на ноотехнології врятує людство від загрози колапсу, а використання понад 150 нових слів змінить основу системи цінностей і засад поведінки. Відтак уся Україна має стати світовим лідером у використанні ноолексикону, а українці вже вдруге матимуть шанс на ноодуховлення людства.

Роздатковий матеріал, запропонований професором, містив цікаву шпаргалку до загальної картинки лекції.

Відомий український вчений зустрівся зі студентами Уманського НУС

Костянтин Корсак закликає наукову й освітню громадськість, урядові та інші структури докладати свідомих зусиль для використання та поширення хмари ноотегів не тільки задля швидкого піднесення іміджу Вітчизни, а й для прискорення її економічно-соціального розвитку та перетворення у нове джерело нооодуховлення всієї популяції Homo Sapiens.

Бесіда з відомим вченим надихнула як студентську молодь, так і досвідчених викладачів. Дякуємо організаторам зустрічі за цікаву лекцію.

Прес-центр Уманського НУС