07.10.2022 3120

Відбулося засідання Вченої ради університету

06 жовтня в Уманському національному університеті садівництва відбулося чергове засідання Вченої ради університету.

Відбулося засідання Вченої ради університету

Під час зібрання учасники заслухали доповідь першого проректора університету Івана МОСТОВЯКА про підсумки вступної кампанії 2022 року й обговорили пропоновані напрями покращення профорієнтаційної роботи.

Відбулося засідання Вченої ради університету

Очільники відокремлених структурних підрозділів УНУС також означили основні результати вступної кампанії 2022 року у ввірених їм навчальних закладах.

З готовністю до прийдешнього опалювального ознайомив колектив проректор з адміністративно-господарської роботи Леонід ДЯДЬКУН, який розповів про уже виконані роботи та заходи, що мають реалізуватися у найближчій перспективі, аби забезпечити належний рівень функціонування університету в осінньо-зимовий період.

Значну увагу члени вченої ради приділили обговоренню та затвердженню тем наукових робіт, індивідуальних навчальних планів та індивідуальних планів наукової роботи аспірантів, які навчаються за освітньо-науковим рівнем доктор філософії, а також розгляду конкурсних справ.

Наприкінці засідання було оговорено та прийнято відповідні рішення по інших, актуальних для університетської спільноти, поточних питаннях.

Пресцентр Уманського НУС