29.05.2021 4854

Велопробіг солідарності заради здоров’я

28 травня в рамках підтримки міста-побратима Гнєзно, що є учасниками  змагань «Велосипедна столиця Польщі», студенти Уманського національного університету садівництва взяли участь у велопробігу, що був організований Уманською міською радою та відбувся на території Національного дендрологічного парку «Софіївка».

Метою масштабного спортивного проєкту є пропаганда здорового способу життя. Тож до заходу були залучені заклади вищої та професійно-технічної освіти міста Умані.

Студенти Уманського НУС радо вітають і долучаються до спортивного та здорового активного дозвілля, адже, окрім засвоєння лекційного матеріалу за фахом, вони обов’язково зважають на власну фізичну форму. Окрім того, всім відомо, що велосипедний спорт є одним з найпопулярніших форм рухомої активності, яка зміцнює не лише м’язові сполучення ніг і пресу живота, а й тренує витривалість легенів і серця.

Велопробіг солідарності заради здоров’я

Традиційно гарантом якісної спортивної підготовки молоді нашого навчального закладу виступив колектив кафедри фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін, які завжди на варті активності студентської молоді, раді допомогти будь-кому зберегти та покращити фізичний стан і настрій.

Дякуємо молодим й активним студентам Уманського НУС за позицію, яка виховує у подальшому житті найкращі якості: витривалість, наполегливість, відповідальність за своє здоров’я. Хай ваші успіхи на нивах навчання та спорту принесуть гарні результати, а участь у міжнародних проєктах стане запорукою мирного життя в нашій державі та світі в цілому. Хай щастить!

Пресцентр Уманського НУС