05.10.2019 4778

Уманський НУС вітає рідне місто з 403 річницею заснування

Уманський національний університет садівництва відомий своєю самобутністю та яскравими талантами. Однак є ще один фактор, який повсякчас сприяв розвитку нашого закладу вищої освіти: він розташовується в одному з найкрасивіших міст України – Умані.

Точний час заснування міста Умань невідомий, проте існує гіпотеза, що датувати цю подію можна ХІ століттям. Офіційно назва «Умань» вперше згадується у судовому документі 1616-го року. За одним із припущень, назва походить від річки Уманка, за іншим – від слова Куманія (Гуманія), давня країна кочівників куманів - половців.

Тож нині, у 403 річницю заснування, колектив університету яскраво привітав уманчан і гостей міста зі знаменною датою.

Уманський НУС вітає рідне місто з 403 річницею заснування

Неповторною презентаційною композицією зустрічали представники колективу університету гостей свята. Позитивний тон і мажорні ноти святкуванню забезпечили неповторні виступи танцювальних колективів університету «Нивка» та «Модерн». Душевним виконанням Гімну України вразили слухачів учасники Народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Хлібодари», які відкривали офіційну частину дійства. А надвечір талановиті студенти Уманського НУС представили учасникам святкування 60-хвилинну повноцінну концертну програму. Виконавці запалили публіку, подарувавши глядачам безліч емоцій радості та задоволення і чудовий настрій!

Уманський НУС вітає рідне місто з 403 річницею заснування

З Днем народження, рідне місто!

Прес-центр Уманського НУС