14.05.2024 536

Танцюристи Уманського національного університету садівництва привезли «золото» з Міжнародного фестивалю

Ансамбль хореографічного колективу Центру культури і виховання студентів Уманського НУС під керівництвом Анни ПІНЧУК виборов перше на фестивалі «ProFest» в місті Києві.

Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «ProFest» відбувся 11 травня в місті Києві, у «Центрі культури та мистецтв м.Києва». Проходив він за сприяння Міністерства культури України, Управління культури, туризму і охорони культурної спадщини столиці України. Талановиті студенти університету садівництва мали нагоду показати на великій сцені дві композиції «ESKALATE» та «DANSE MIX». Для нас ці композиції стали прем’єрою і подарунком до Міжнародного дня танцю.

Творче спілкування молоді та виявлення талантів — це гарна нагода ознайомити студентство з кращими зразками національної культурної спадщини різних країн. Мистецтво танцю та хореографічні здібності фестивалі «ProFest» приїхали продемонструвати понад 300 творчих колективів з усіх куточків України та різних країн світу.

Високий рівень підготовки учасників Хореографічного колективу сучасного танцю ЦКВС під керівництвом Анни ПІНЧУК відмітив голова журі Сергій КОСТЕЦЬКИЙ — відомий хореограф та співак, переможець проєктів «Танці з зірками» і «Танцюю для тебе», призер танцювального Євробачення, фіналіст кубка Світу з латиноамериканських танців, Чемпіон Європи із сучасних танців. Натомість окрилена молодь привезла до рідної Альма-матер перемогу. Лауреати 1-го ступеня відтепер мають почесні нагороди за вагомий внесок у розвиток естетичного виховання молоді, а колектив Уманського НУС радо вітає творчих майстрів хореографічного мистецтва. Пишаємося вашим талантом, шановні учасники та наставники хореографічного колективу, вітаємо з перемогою та бажаємо нових досягнень і творчих злетів!