23.10.2021 5029

Про тимчасовий перехід на навчання із застосуванням дистанційних технологій

У зв’язку зі зростанням захворюваності на коронавірусну інфекцію, з метою запобігання захворювання у колективі Університету, керуючись ч. З ст. 2 Закону України «Про вищу освіту», Постановою Головного державного санітарного лікаря № 10 від 06.09.2021 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)», листом Міністерства освіти і науки України від 21.10.2021 №1/9-558 «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти під час епідемічної небезпеки» та рішення ректорату протокол від 23.10.2021 № 5 запроваджується навчання із застосуванням дистанційних технологій при опрацюванні теоретичного матеріалу, виконанні практичних та індивідуальних завдань, курсових і контрольних робіт (проектів) для всіх форм навчання в Уманському національному університеті садівництва для здобувачів вищої освіти, а також слухачів курсів підвищення кваліфікації, підготовчого відділення та інших слухачів курсів на період з 25 жовтня до 15 листопада 2021 року.

Документи для ознайомлення