12.11.2021 4849

Про продовження навчання із застосуванням дистанційних технологій

З метою запобігання коронавірусної інфекції СОVID-19 в університеті, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом 8АК8-СоУ-2» зі змінами та на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 09.11.2021 протокол №24, рішення ректорату протокол від 10.11.2021 № 8 продовжується навчання із застосуванням дистанційних технологій при опрацюванні теоретичного матеріалу, виконанні практичних та індивідуальних завдань, курсових і контрольних робіт (проектів), поточного та підсумкового контролю для всіх форм навчання в Уманському національному університеті садівництва для здобувачів вищої освіти, а також слухачів курсів підвищення кваліфікації, підготовчого відділення та інших слухачів курсів на період з 16 листопада до 01 грудня 2021 року.

Документи для ознайомлення