31.12.2021 5463

Привітання ректора з Новим роком і Різдвом Христовим

Шановна університетська родино! Щиросердно вітаю всіх з Новим роком і Різдвом Христовим!

2021 поступово відходить за горизонт і стає частиною історії. Він збагатив нас новим досвідом, згуртував на шляху реалізації амбітних планів і надав усім можливість стати сильнішими, багатшими духовно, здоровішими морально та вищими професійно. А ще – допоміг розставити необхідні життєві акценти, визначити пріоритети й означити напрям подальшого руху вперед.

І нині, підводячи підсумок, дозвольте висловити всім вдячність за кропітку працю заради процвітання університету, за вашу відданість традиційним ідеалам професійної діяльності Уманського НУС.

Хай Новий рік увійде у ваші родини добром і радістю, щасливими буднями та яскравими, незабутніми святами, дитячим гомоном і сміхом, надією на краще та натхненням на нові професійні звершення. Нехай Різдвяна Зоря запалить у ваших серцях вогонь віри, надії і впевненості у мирне небо завтрашнього дня та в здійснення всіх бажань і сподівань!

З прийдешнім Новим Роком!

Христос рождається!

Ректор Олена НЕПОЧАТЕНКО