31.08.2020 6096

Привітання ректора з Днем знань та початком нового навчального року

Шановні колеги та студенти! Знову настала довгоочікувана пора відкриття незвіданих перспектив у світі знань. Для всіх нас цей день надзвичайно важливий, адже він є фундаментом для світлого майбутнього нашої Держави. Знання – це наша сила, добробут, життя, про яке мріє кожен з нас. Тож, з вірою та надією розпочинаючи навчальний рік, ми всі перетинаємо рубіж, пов’язаний з новими прагненнями й омріяними починаннями. І для кожного освітянина нині є шанс формування індивідуальної освітньої траєкторії для підкорення освітніх вершин.

Шановні студенти! Пам’ятайте: не буває зайвих знань, бо ж уся набута в стінах Уманського НУС освітня інформація стане для вас майбутніми професійними перемогами. Будьте відкритими до знань, здобувайте їх вперто і відповідально.

Шановні викладачі! У цей нелегкий час зичу вам успіхів у шляхетній і святій справі світоча знань і добра. Будьмо наполегливими, знаходячи нові моделі побудови освітніх відносин, і терплячими, втілюючи їх у практику.

Всім здоров’я, миру та добра! З Днем знань!

Ректор Олена Непочатенко