21.12.2012 6969

Практика уманських садівників

Студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин проходять виробничу практику у передових господарствах України.

Одним із таких господарств є садівниче господарство «Яніс» Анатолія Чорного. Сади господарства розміщені на площі 54 гектари, з яких 35 га ─ інтенсивні насадження яблуні, близько 15 ─ груші і 1 гектар слив та абрикос», ─ повідомляється в грудневому номері популярний польський садівничий часопис «Sad Nowoczesny».

Господарство запроваджує найновіші досягнення науки і практики, а сам Анатолій Чорний є також головою Асоціації розвитку інтенсивного садівництва Буковини.

До «Янісу» за досвідом приїздять чисельні делегації українських і закордонних садівників. Господар співпрацює з Уманським національним університетом садівництва, звідки до нього на практику приїжджають студенти.

За матеріалами «Sad Nowoczesny», №12, 2012.  www.sadnowoczesny.pl

(О.В.Мельник)