01.09.2021 13575

Посвята першокурсників у студенти в Уманському НУС

День Знань в Уманському національному університеті садівництва є початком нових зустрічей і дружніх стосунків, щаблем до здобуття професійних можливостей. А ще – дає змогу вийти на фінішну пряму до звершення мрій, розкриває багатогранність особистості у найнесподіваніших аспектах. Зважаючи на те, що для університетської родини 1 вересня є подвійним святом – День знань і посвята першокурсників у студенти – колективу навчального закладу святкувати вдвічі приємніше.

Перше вересня – урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими та щирими посмішками, теплими привітаннями, свіжістю оновлених навчальних кабінетів і, звичайно, першим дзвоником. Тож 1 вересня, вже о 9 ранку дружна університетська родина мала нагоду споглядати виставку-презентацію кафедр, факультетів і підрозділів університету.

Посвята першокурсників у студенти в Уманському НУС

Святкові урочистості традиційно були оголошені відкритими на Університетській площі. Коли лунає гімн України, всі мають змогу почути власні думки: «Хто я для рідної країни?», «Що гарного можу зробити для своєї землі?», «Чи стану я корисним для неньки-України?». Відповідь проста: неодмінно, адже кожен з великої аграрної університетської спільноти здійснює власний посильний внесок у процвітання нашої країни. Адже головним кодом і ключем до внесків в благополуччя кожної держави є знання.

Посвята першокурсників у студенти в Уманському НУС

Студентів, викладачів, співробітників, батьків і гостей сьогоднішнього заходу з традиційним святом – Днем Знань і початком нового навчального року привітала ректор Олена Непочатенко: «Щиро зичу всім нам значних досягнень у навчальній і науково-дослідницькій роботі та у вихованні молодого поповнення. Нехай ще один навчальний рік у стінах Уманського національного університету садівництва стане насиченим на цікаві та позитивні події. Здоров’я всім нам, творчих сил, і, безумовно, втілення найсміливіших планів, мрій і задумів. Інших у нас не буває!».

Традиційно нині Олена Олександрівна передала студентам «Ключ знань» – символ таємниць світової Мудрості, а ще першокурсники вперше мали змогу доторкнутися до символічної «Книги мудрості», яку вручили їм завідувач кафедри економіки, доктор економічних наук, професор Руслан Мудрак і завідувачка кафедри фінансів, банківської справи та страхування, доктор економічних наук, доцент Олена Прокопчук.

Посвята першокурсників у студенти в Уманському НУС

Із благословенням на відмінне навчання та добрі справи до великої студентства звернувся настоятель Свято-Троїцької Української православної церкви протоієрей отець Олександр.

Посвята першокурсників у студенти в Уманському НУС

Уманський НУС, як науковий центр передачі досвіду, мудрих настанов і результатів тривалих досліджень, саме сьогодні з гордістю віншував еліту вітчизняної науки – докторів наук і професорів. Саме їхніми руками та мудрістю було виплекано плеяди фахівців, яких цінують роботодавці.

Багато приємних творчих вітань і подарунків для винуватців і гостей свята приготували високопрофесійні, талановиті співробітники і учасники Центру культури та виховання студентів. Саме вони оптимістично підтримують і надихають аграрну родину у будь-який час і період життя університету.

Колектив університету пишається здобутками кожного з величезної, багатотисячної родини здобувачів знань. Тож щиро вітаємо всіх з початком нового навчального року та сподіваємося на стрімкий і високо результативний потік науково-практичної і творчої діяльності. Хай натхненна праця спрямовує весь колектив університету до процвітання та нових досягнень, здобутків на благо рідного навчального закладу та багатої на світлі й невичерпні ресурси знань матінки-України. Здоров’я всім і наполегливості! Хай нинішній день стане початком здійснень всіх кращих сподівань і мрій. Зі святом!

Пресцентр Уманського НУС