15.06.2021 5114

Оновлення дорожнього покриття студмістечка Уманського НУС

В Уманському національному університеті садівництва постійно піклуються про якість матеріально-технічного забезпечення та комфорт жителів студмістечка. Адже студентський кампус навчального закладу є справжньою окрасою міста, приваблюючи не лише зацікавлених туристів, а й містян і жителів району автентичною красою й екологічністю.

Тому, для вирішення проблеми з покращення якості дорожнього покриття на території студмістечка, керівництво Уманського НУС звернулося за допомогою до очільниці міста Умань Ірини Плетньової. І, в результаті позитивного розгляду даного звернення на сесії міської ради, ремонтні роботи на території Уманського НУС були внесені до загальноміського плану проведення ремонтних робіт.

Оновлення дорожнього покриття студмістечка Уманського НУС

Висловлюємо щиру вдячність очільниці м. Умань Ірині Плетньовій, керівнику відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради Віталію Харченку за розуміння та сприяння у покращенні території університету.

Пресцентр Уманського НУС