28.04.2016 7975

Обрано Міс і Містера університету – 2016

27 квітня відбулася одна з довгоочікуваних подій року – конкурс  «Міс і Містер університету – 2016».

Але перш ніж почалася святкова програма, відбулася не менш важлива подія у житті університету – нагородження переможців огляду-конкурсу на «Кращу академічну групу університету», який проходив протягом навчального року у два етапи. Для нагородження кращих груп і їх кураторів слово взяв проректор з науково-педагогічної роботи Михайло Мальований.

ІІІ місце – отримала 41-з група факультету менеджменту;

ІІ місце – 31-тз група інженерно-технологічного факультету;

І місце – 32-аг група факультету агрономії.

У конкурсній програмі «Міс і Містер університету» змагалися представники всіх 6 факультетів. А оцінювали їх журі:

Обрано Міс і Містера університету – 2016

-  Голова журі – Паєвський Петро , завідувач центра культури і виховання студентів;

-  Михайлова Наталія – провідний бібліотекар Наукової бібліотеки Уманського НУС;

-  Циктор Анна – спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради;

-  Петреченко Неля – головний спеціаліст відділу культури Уманської міської ради;

-  Похолюк Юлія – заступник голови студентської ради при черкаській облдержадміністрації;

-  Голова лічильної комісії – Слободяник Ірина.

У комплекс оцінювання входило 4 завдання: характеристика учасника, загальний вигляд, вміння рухатися, розкутість і впевненість конкурсанта.

Перший конкурс – «Знайомство»:

Учасниця № 1 – Чорна Вікторія, факультет агрономії,

Учасниця №2 – Пірус Аліна, інженерно-технологічний факультет,

Учасниця №3 – Савелюк Тетяна, факультет менеджменту,

Учасниця №4 – Марочкіна Тетяна, факультет плодоовочівництва,

Учасниця № 5 – Юркова Марія, факультет лісового та садово-паркового господарства,

Учасниця № 6 – Мусідрай Аліна, факультет економіки і підприємництва,

Учасник № 7 – Слюсар Олександр, факультет лісового та садово-паркового господарства,

Учасник № 8 – Кузьменко Микола,інженерно-технологічний факультет,

Учасник № 9 – Шендерук Дмитро, факультет менеджменту,

Учасник № 10 – Єжелик Олександр, факультет економіки і підприємництва,

Учасник № 11 – Мись Андрій, факультет агрономії,

Учасник № 12 – Гаврилиця Роман, факультет плодоовочівництва.

Конкуренція була присутня, але яскраві образи дівчат, радісні емоції хлопців, чарівний сміх, бурхливі оплески вболівальників перемогли – здавалося, атмосфера в УНУС вибухала веселощами, не обминувши нікого із присутніх.

Обрано Міс і Містера університету – 2016

Конкурсантів дуже гаряче підтримували емоційні вболівальники факультетів своїми бурхливими оплесками, плакатами з іменами учасників.

Другий конкурс: для дівчат –  «Сукня власноруч з паперу» , для хлопців – «Продемонструвати образ героя». Журі довелося дуже непросто, адже всі учасники були гідні головного титулу.

Обрано Міс і Містера університету – 2016

Третій конкурс – « Вечірній бал», під час якого учасники у феєричних вечірніх вбраннях виконували вічноживий вальс. На це дійство можна дивитись вічно, але конкурс є конкурс.

Обрано Міс і Містера університету – 2016

Традиційно у цьому заході, як і в багатьох інших, взяли участь: зразковий ансамбль танцю «Нивка», вокальний дует у складі Юлії Тихонюк і Миколи Флоренка, солісти – Олександр Гончаренко, Юлія Сапєльнікова, Марія Подолянчук.

Обрано Міс і Містера університету – 2016

Кульмінацією програми  - хто ж все-таки отримає титул «Міс і Містер університету – 2016»

За результатами поважного журі, учасники конкурсу здобули перемогу у таких номінаціях:

«Міс Чарівність» – Чорна Вікторія,

«Міс Грація» – Пірус Аліна,

«Міс Ніжність» – Савелюк Тетяна,

«Міс Гармонія» – Марочкіна Тетяна,

«Міс Креативність» – Юркова Марія,

«Міс Елегантність» – Мусідрай Аліна.

Номінацію «Містер Стиль» завоював Дмитро Шендерук,

«Містер Мужність» – Олександр Єжелик,

«Містер Галантність» – Гаврилиця Роман,

«Містер Артистизм» – Олександр Слюсар,

«Містер Шарм» – Андрій Мись,

«Містер Креатив» – Микола Кузьменко.

Обрано Міс і Містера університету – 2016

Почесний титул «Міс університету – 2016» отримала студентка факультету агрономії Чорна Вікторія, яка була нагороджена короною, символом ніжності та досконалості. А титул «Містер університету – 2016» здобув студент факультету лісового та садово-паркового господарства Слюсар Олександр – його нагородили булавою (символом мужності, сили і влади нашого непереборного українського народу).

Висловлюємо щиру подяку спонсорам програми: директору уманського тепличного комбінату Гордію Миколі, та директору приватного підприємства «Уманьхліб»  Кисілю Віталію.

Вітаємо переможців!

Прес-центр Уманського НУС