03.09.2018 5811

Новий навчальний рік – нові завдання

Новий навчальний рік в Уманському національному університеті садівництва для науково-педагогічного колективу означає не лише окреслення перспективних планів, а й підведення підсумку попереднього періоду життя навчального закладу. Тож саме зазначені моменти стали причиною проведення конференції, що відбулася нині в Уманському НУС.

Відкрила роботу зібрання ректор Олена Непочатенко, яка привітала присутніх з початком нового навчального року та побажала колегам натхнення, наполегливості й успіхів у роботі.

Новий навчальний рік – нові завдання

Перед викладацьким загалом виступив проректор з науково-педагогічної роботи Михайло Мальований, який у своїй доповіді висвітлив результати вступної кампанії в Уманського НУС у 2018 році. Також учасники конференції мали змогу ознайомитися з результатами та порівняльним аналізом вступної кампанії минулих років, дізнатися статистику щодо зарахованих за освітніми рівнями «Магістр» і«Бакалавр»; кількість студентів, зарахованих на місця  державного замовлення; кількість студентів, які вступили до університету з інших коледжів і структурних підрозділів Уманського НУС; результати зарахування до ВСП Уманського НУС. Також проректор зазначив, що позитивна динаміка вступної кампанії значною мірою завдячує активній профорієнтаційній роботі викладачів та співробітників університету.

Крім того, ректор університету Олена Непочатенко вручила грамоти за активну діяльність з реалізації Концепції національно-патріотичного виховання студентської молоді й участь у підготовці та проведенні ювілейного ХХ зльоту студентських лідерів аграрної освіти України.

Новий навчальний рік – нові завдання

Ще однією приємністю для колективу університету стало віншування ювілярів, імена яких вже тривалий час нерозривно пов’язані з університетом та стали невід’ємною частиною його життя

Олена Непочатенко від імені ректорату та Маргарита Парубок від імені профспілкового комітету з неприхованим задоволенням щиро привітали цьогорічних ювілянтів: директора Наукової бібліотеки УНУС Наталію Сомову, доктора сільськогосподарських наук, професора кафедри агрохімії і ґрунтознавства Григорія Господаренка, доктора сільськогосподарських наук, професора, завідувача кафедри мікробіології, біохімії і фізіології рослин Зінаїду Грицаєнко та доктора соціологічних наук, професора кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін Анатолія Шатохіна.

Новий навчальний рік – нові завдання

Привітати жінку - легенду, людину, яка є взірцем та прикладом для всього колективу університету, Зінаїду Грицаєнко, завітала Галина Кучер – начальник управління соціального захисту населення Уманської міської ради, яка вручила Зінаїді Мартинівні квіти та вітальну адресу від міського голови м. Умань.

Привітав почесну ювілярку і професор кафедри фтизіатрії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доктор медичних наук, академік Академії наук вищої освіти України, заслужений діяч науки і техніки України, відмінник освіти України (2004 р., 2006 р.) Раду Процюк, який вручив їй Орден Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого від Української православної церкви Київського патріархату.

Новий навчальний рік – нові завдання

Позитивні емоції наповнили аудиторію: присутні вітали оплесками ювілярів.

Тож бажаємо ювілярам довгого віку  та міцного здоров’я, а всьому колективу університету – продуктивної та натхненної праці у новому навчальному році!

Прес-центр Уманського НУС