21.12.2012 5006

Наші студенти – переможці конкурсу «Радіодиктант-2012»

У 1997 р. до Дня української писемності та мови Національною радіокомпанією України запроваджено проведення Всеукраїнського радіодиктанту з української мови.

Нинішнього року крім України в змаганні взяли участь 11 країн світу.

«Цьогорічний Всеукраїнський радіодиктант, який проводиться уже дванадцятий раз, приємно вразив цифрами: Українське радіо отримало 15 227 листів, 2 учасників написало диктант без жодної помилки. 35 робіт – з однією помилкою», - повідомив генеральний директор НРКУ Тарас Аврахов.

Уманський національний університет садівництва гідно представляли студенти 13-ас групи Васильїв Христина Миколаївна та Гончар Віталій Володимирович, які продемонстрували хороші знання з української мови і отримали призи від Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».

Христина Васильїва

Віталій Гончар