20.12.2019 4691

Миколай іде – низку свят веде!

19 грудня, на Свято Святого Миколая, у стінах одного з найславніших закладів вищої освіти України зібралася вся малеча працівників Уманського національного університету садівництва та всі охочі до див. Справжню святково-казкову феєрію присутні спостерігали в актовій залі університету.

Миколай іде – низку свят веде!

Загальновідомо, що на 19 грудня відзначають  день Святителя Миколая. Вважається, що діткам, які гарно поводили себе протягом року, він підкладає під подушку подарунки та солодощі, а хто не дуже добре – різочку. Проте жодної різочки сьогодні на святі не спостерігалося, а от щасливий сміх і гарний настрій не оминули вбране ялиночками та прикрасами, наповнене гомінким сміхом приміщення університету. До свята долучилися і зовсім незвичні гості: сніжинки, панди, собачки, пані Зима, пані Зоря Вечорова,  Ангели,  Зірки… Та й вельмишановний господар вечора не запізнився ні на хвилинку, адже довелося не через снігові замети, а по зеленій траві до дітей спішити. Ба! Навіть сам Чортик прибіг на гомін і веселощі, аби розважитися та суті добрих справ в малечі допитатися.

Конкурсно-розважальна програма задовольнила смаки глядачів та учасників усіх вікових категорій: батьки з задоволенням спостерігали за щасливою малечою, яким і сісти було ніколи, адже веселощі тривали безупинно. Всі охоче співали, танцювали, читали вірші та, звісно, отримували подарунки.

Миколай іде – низку свят веде!

Юні артисти, вихованці Центру культури та виховання студентів, виконували неймовірної краси хореографічні композиції, співали пісень, гралися з малечею.

Творчі колективи Центру культури та виховання студентів, спільно з профкомом університету, яким висловлюється окрема вдячність від всіх присутніх, отримали найвищу оцінку та винагороду – щасливі посмішки дітлахів, яких забрати зі свята по домівках ледь вдалося. З подарунками та гарним настроєм дітки розбіглися по фотозонах, яких було предостатньо для неймовірно чудових вражень. Зі святом вас! Миколай іде, низку свят веде!

Прес-центр Уманського НУС