26.05.2023 734

Innovating Education: Genesis проведе конференцію для освітян, які впроваджують цифрові технології

3 червня 2023 року українська ІТ-компанія Genesis запускає першу конференцію Innovating Education для освітян, які активно впроваджують цифрові технології в освітні практики. Подія відбуватиметься щороку та стане майданчиком для обміну досвідом між бізнесом, закладами освіти й державою з метою розвитку інноваційної країни, де технології та ІТ-освіта відіграють ключову роль.

Тема цьогорічного заходу – «Взаємодія держави та ІТ-бізнесу».

Конференція відбудеться за підтримки Міністерства цифрової трансформації та Міністерства освіти і науки у співпраці з Product IT Foundation for Education. Подія обʼєднає представників держави, бізнесу та академічної спільноти.

Теми, які розглядатимуть на Innovating Education

1. Співпраця держави та продуктового ІТ-бізнесу в освіті: напрями та можливості.
  2. Використання інноваційних технологій в освіті для розвитку студентів.
  3. Розвиток сталого партнерства в освіті для економічного зростання України.
  4. Розвиток ІТ-підприємництва та продуктового мислення у студентів.
  5. Модернізація освіти для підготовки студентів до роботи в ІТ-бізнесі.

До заходу можуть долучитися:

• викладачі українських ЗВО;
  • керівники закладів освіти;
  • освітяни, які впроваджують цифрові технології;
  • усі, кому небайдужі технології та освіта.

Участь у конференції є безоплатною. Формат роботи змішаний: офлайн у Києві або онлайн на YouTube. Для участі потрібно зареєструватися.

Сайт Міністерства освіти і науки України

Error